O nas

W odpowiedzi na wyzwanie jakim stawiane są współczesne wyścigowe rowery górskie powstała sztyca JBG-2 DPS (od dropped seatpost). Przy współpracy z naszym teamem, ścigającym się z powodzeniem od wielu sezonów na maratonach i zawodach cross-country na całym świecie, doszliśmy do rozwiązania problemu jakim jest zbyt wysoka waga obecnie dostępnych sztyc podsiodłowych ze zdalną regulacją wysokości.
 
Nikt nie lubi dźwigać kilkuset dodatkowych gramów pod górę. Nikt nie lubi jeździć z siodłem na złej wysokości: za niskiej na podjazdach lub za wysokiej na zjazdach. Koniec z rozważaniem, czy zyskać na podjeździe dzięki wadze, czy na zjeździe dzięki opuszczonemu fotelowi.  
 
Z naszą sztycą zyskujesz 6 cm dodatkowego luzu pod spodenkami przy wadze dobrej nieopuszczanej carbonowej sztycy. Co daje łatwość pokonywania stromizn oraz wszelkich technicznych fragmentów tras. Zwiększając swobodę ruchu nad rowerem, zwiększamy nie tylko wygodę i łatwość jazdy na trudnych odcinkach, ale też prędkość i bezpieczeństwo.
 
Sztyca JBG-2DPS  to produkt stworzony dla  osób świadomych wartości i możliwości jakich może dostarczyć im ich Mountain Bike, gdy jest lekki i poręczny!